Nedívejte se při jízdě na svého koně...ty uši mu skutečně neupadnou.


S/D list - neustále přidávám další plemena
Ranch Ametyst (Schleich S a spol.)
Ranch Celestin (Breyer stablemates a MW)


ŽÁDNÝ Z MÝCH KONÍ !!!NENÍ!!! NA PRDOEJ!

13.09.2010

13. září 2010 v 18:46 | Jana Š. |  Novinky
Tak jsem opět tu. Připravila jsem pár článků (do 16.09.) a možná ještě nějaké připravím. Hodně přednastavuju, protože jsem teď dost nachcípaná a mám rekvalifikaci, takže když je mi chvíli líp a mám čas, tak nastavuju.

Dnes jsem vytvořila novou rubriku Statistiky. Nebudou zde jen statistiky návštěvnosti, ale také např.: seznam jezdců/jezdkyň a jejich svěřenců, které postupně budu přidávat, respektive zprovozňovat odkazy. Dále budou v rubrice Nejlepší koně ranče a to ve dvou kategoriích.
  • Nejlepší chovný kůň - všichni koně seřazeni za sebou podle množství potomků.
  • Nejúspěšnější závodní/výstavní kůň - všichni koně seřazení podle počtu umístění v soutěžích, ať už internetových; FD (pokud se někdy na některý dostanu a uspěju) či v našich "stájových" závodech.

Jinak co je nového? Mám za sebou pohovor. Výsledek se dozvím v pátek nebo v pondělí. Zítra se budeme na rekvalifikaci učit, jak se chovat na pohovoru, co říkat, co neříkat a vzhledem k tomu, že jsem dnes na pohovoru byla, budu tvořit komisi :-)

Co se týče koníků, moc se těší až budou novinky v eshopu. Počítáme se 2 koňmi tradi (ti budou asi mimo eshop, ještě jsem to přesně Appou neřešila); 1-2 koníci Classic (jeden 100%, druhýho so ještě rozmyslím) a možná jeden tradi či classic k namalování. Před Vánoci by pak měl být jeden setík.

Jediné co ještě prozradím je, že dva z koní budou arabové (kteří to asi budou? Appa a Kiiki ví, tak vy prosím, mlčte. Ať hádají ostatní :-)) a už jim vybírám jména. Nedávno jsem si jich nechala pár přeložit do arabštiny, tak přemýšlím, které dát kterému :-)

Tož to je pro dnešek vše.
Mějte se krásně

Rodokmen RLM Sue's Džauhara Ghezal

ranchametystrajče.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a hlupák ze všech stran