Nedívejte se při jízdě na svého koně...ty uši mu skutečně neupadnou.


S/D list - neustále přidávám další plemena
Ranch Ametyst (Schleich S a spol.)
Ranch Celestin (Breyer stablemates a MW)


ŽÁDNÝ Z MÝCH KONÍ !!!NENÍ!!! NA PRDOEJ!

25.09.2010 - Úklid, překlady atd.

25. září 2010 v 15:40 | Jana Š. |  Novinky
Ahojky.
- Tak jakpak se máte? Já celkem fajn.
Dnes jsem se pustila do přebírání věcí na výrobu uzdeček a ohlávek a dnes večer se vrhnu na utírání prachu z modelů. Vyštrachala jsem jemný štěteček, kterým by mohly jít dobře očistit i "rýhy" v hřívě a ohonech.
Pak poličky s modely nafotím.

- Už jsem vybrala jméno pro arábka, který na ranč dorazí v nejbližší době. Nemůžu se ho dočkat :-) Taky chci jít fotit, ale počasí nic moc :-( A ještě něco. Už mám hotový dess na říjen. Kiiiki ho už viděla. Jsem zvědavá co na něj řeknete. Není to nic přebornýho, ale třeba se Vám bude líbit :-)

- V poslední době už není moc o čem psát a tak jsem ve čtvrtek začala psát příběh. Znáte knížky, kde samy razhodnete jak příběh dopadne? Je většinou psaný v první osobě. Každých pár stránek se musíte rozhodnout jak bude děj pokračovat.
Např: "Došla jsi na rozcestí. Kam se vydáš dál?" A máte několik možnosti.
Např: Dáš se vlevo  - otoč na stranu 8
          Dáš se vpravo - otoč na stranu 12 .. atd.

Tím pádem existuje kolem 10-ti možností jak se příběh dopadne. A něco podobného bude i můj příběh. Na konci každé kapitolky bude otázka. A podle toho "jakou cestou" se vydáte, se bude příběh odvíjet.
Konec může být šťastný i smutný. A někdy právě odpověď, u které si budete myslet, že povede ke šťastnému konci, povede ke smutnému. Však uvidíte. Zatím mám dvě kapitolky. Chci nejdřív celý příběh sepsat - včetně všech možných variant ukončení. Každý víkend pak bude jedna kapitolka a budete mít možnost do příštího víkendu v komentáři vyjádřit váš názor, jak by měl příběh pokračovat.

Co na to říkáte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a hlupák ze všech stran