Nedívejte se při jízdě na svého koně...ty uši mu skutečně neupadnou.


S/D list - neustále přidávám další plemena
Ranch Ametyst (Schleich S a spol.)
Ranch Celestin (Breyer stablemates a MW)


ŽÁDNÝ Z MÝCH KONÍ !!!NENÍ!!! NA PRDOEJ!

Září 2011

RLM Ain Wardah Al Sahra

29. září 2011 v 19:20 | Jana Š.
OF Peter Stone - Robbie (OOAK Arabian Yearling)
ranchametystrajče.net

RLM Baha Gohar

29. září 2011 v 18:46 | Jana Š.
OF Peter Stone - Spotted Al with Glossy Finish (OOAK Arabian)
ranchametystrajče.net

Jsou tu

27. září 2011 v 19:45 | Jana Š. |  Novinky
Dnes 27.09.2011 na náš ranč dorazila pětice koní. 4 klisny a jeden hřebec. O třech klisnách (jak jistě tušíte TH holkách) se rozepíši v příštím článku.
Nyní se chci věnovat dvěma Peter stone koním. Jsou plemene, které u nás není příliš rozšířené a je to škoda, protože "dalmatinští" arabové vypadají fakt pěkně. Ano, ano - jsou to araloossy. Klisna nese jméno Ain Wardah Al Sahra. Je to roční kobylka, jejímž otcem je naše druhá araloossa Baha Gohar a matkou (asi) WW Maisa - ještě se musím pořádně domluvit s Lin.
Hřebec je můj - úplně jsem se do něj zamilovala - a klisničku si vybrala mamka.
Původní jméno Wardy je Robbie a je to OOAK Arabian Yearling. Má úplně neuvěřitelně udělané oči. Střed je dokonce trošičku modrý, jako by se v nich odráželo nebe!
Druhým koněm, který se 99% sběratelů líbit nebude (a mě to vůbec nevadí) je Spotted Al with Glossy Finish (OOAK Arabian). Do tohohle koně jsem se úplně zamilovala. Když jsem ho viděla na fotkách co mi dělala App, upřímě jsem si říkala, zda jsem udělala dobře. Ale glossy koně se špatně fotí a když jsem ho konečně měla v ruce ... páni. Mít tak takového živého. Je úplně dokonalý. Na fotkách tak dobře nikdy vypadat nebude, protože je glossy (u kobylky bylo na výběr, tak jsem si ji nechala matnou), ale třeba se ho ségře podaří nafotit dobře zrcadlovkou.
Po tom, co jsem si Gohara objednala jsem četla komenty k jeho fotkám na FB - u koho na profilu to bylo není podstatné. Byli tam i dva lidé, kterým se líbil nebo jim přišel normální.
Těm ostatním chci vzkázat - klidně tu do komentů napište, že se vám nelíbí. Každý má jiný vkus. Ale nikdo není zvědavý na to, že z něj zvracíte. Takže se běžte klidně vyzvracet a do komentů to ani popisovat nemusíte. Díky

RLM Ain Wardah Al Sahra ("Drahocená Pouštní Růže") - Foto: Appaloossa (pokud ti vadí, že tu je, smažu jí)

RLM Baha Gohar ("Nádherný Diamant") - Foto: Appaloossa (pokud ti vadí, že tu je, smažu jí)

Snad zítra bude možnost nafotit je venku, i když budu na nervy, aby mi snad náhodou neupadli.

Je to v pytli

12. září 2011 v 16:58 | Jana Š. |  Novinky
Ahoj.
Když mám konečně zase trochu času psát, nemůžu na PC. Mám zánět kloubů prstů a zápěstí na pravé ruce, takže nemůžu být na PC - no v zásadě nesmím dělat vůbec nic, ale nechci neschopenku, takže pracovat bud. Ale doma na PC už nepůjdu. S trochou štěstí budu funkční příští pondělí/úterý - jestli mi prášky opravdu zaberou.
Tak se tu zatím mějte. Dlužím vám spoustu profílků, tak jak budu moc, začnu na nich pracovat.
Zatím papa
Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu a hlupák ze všech stran